6 ارتعاش کننده تپش هوا که مانند رابطه جنسی دهانی است

نمای نزدیک گلبرگ گل

شما می توانید یک ارتعاش کننده تپنده هوا را با سر گرد و دندانه دار تشخیص دهید که در اطراف قرار گرفته و کلیتوریس بیرونی را در بر گرفته است. سر تحریک کننده مستقیماً به کلیتوریس دست نمی زند. در عوض ، وقتی آن را روشن می کنید ، یک مهر و موم هوایی ایجاد می کند و پالس های هوا و ارتعاش ملایم را از خود ساطع می کند. این احساس مکیدن ایجاد می کند که بسیار شبیه رابطه دهانی است. احساس فوق العاده ای دارد. و برای ایجاد انگیزه و همچنین حمل شما در خط پایان عالی است.

هر یک از ویبراتورهای تپنده هوا که حمل می کنیم (هر شش مورد را در زیر مشاهده کنید) با سیلیکون نرم و بدون بدنه و باتری های قابل شارژ USB ساخته شده است. آنها اغلب اولین اسباب بازی هایی هستند که در طول رابطه جنسی انفرادی یا بازی با شریک به سراغ آنها می رویم.

ویبراتورهای مکنده کلیت

 1. Womanizer Womanizer Premium

  The One with Autopilot

  Womanizer Premium مورد علاقه طرفداران در این بخش است. به خوبی در کف دست شما قرار می گیرد. تقریباً بدون هیچ زحمتی عمل می کند – به ویژه اگر آن را خلبان خودکار را روشن کنید ، که الگوهای ارتعاش و شدت را تغییر می دهد تا تنوع جنسی دهانی شریک را تقلید کند. این دستگاه با فناوری “سکوت هوشمند” ساخته شده است ، بنابراین فقط در صورت تماس با پوست شما روشن می شود و در صورت نیاز به کنار گذاشتن آن خاموش می شود. اما در حالی که اسباب بازی ممکن است ساکت باشد ، شما ممکن است ساکت نباشید – ما دریافته ایم که این یک راه ثابت برای رسیدن به ارگاسم بسیار رضایت بخش است.

  زن زن
  Womanizer Premium
  گوپ ، 199 دلار

  خرید کن

 2. Womanizer Premium Eco

  یکی با پلاستیک کمتر

  Womanizer Premium Eco تمام ویژگی هایی را دارد که Womanizer Premium را بسیار جذاب می کند: مکش قدرتمند ، موتور بی صدا ، باتری طولانی مدت ، دوازده سطح شدت و ده حالت ارتعاش. فقط از پلاستیک تا حد ممکن ساخته شده است. علاوه بر عناصر طراحی برش پلاستیک (کابل شارژ کوتاهتر ، بسته بندی پلاستیکی صفر) ، بدنه از Biolene ، یک پلیمر عمدتا زیستی ، ساخته شده است. همچنین جدا کردن آن آسان است ، که دو هدف صرفه جویی در زمین را ارائه می دهد. اول ، هنگامی که باتری قابل شارژ دیگر زیاد گرم نمی شود ، می توانید آن را بدون خاموش کردن کل دستگاه تعویض کنید. و دوم ، اگر تا به حال تصمیم گرفته اید که اسباب بازی را به طور کامل بازنشسته کنید ، می توانید قطعات را – که اکثر آنها قابل بازیافت هستند و برخی دیگر می توانند به صورت صنعتی کمپوست شوند – در سطل های مربوطه مرتب کنید.

  زن زن
  Premium Eco
  گوپ ، 199 دلار

  خرید کن

 3. لبخند ساز شاعر

  یکی با کنترل های حساس

  چیزی که شاعر را منحصر به فرد می کند نحوه کنترل احساس مکیدن متنوع آن است: برای تنظیم شدت ، فقط دستگاه را محکمتر در دست خود فشار دهید و سنسورهای فشار داخلی قدرت را افزایش می دهند. هنگامی که تنظیمات مورد علاقه خود را پیدا کردید ، می توانید آن را با یک کلیک قفل کنید. شما همچنین می توانید از پنج حالت ضربان قلب از پیش برنامه ریزی شده انتخاب کنید. همچنین دارای سه سر محرک در اندازه های مختلف است تا بتوانید تناسب کامل خود را پیدا کنید.

  لبخند سازان
  شعر
  گوپ ، 129 دلار

  خرید کن

 4. LELO Sila ویبراتور

  یکی با دهان بزرگ

  ویبراتور Sila LELO با دهانی نرم و بسیار وسیع ساخته شده است که در جهت انحنای فرج شما صاف است. فضای اضافی به معنای مکش وسیع تر است: سیلا نه تنها خود سر کلیتورال بلکه کل ناحیه اروژن اطراف آن را درگیر می کند. ما متوجه می شویم که این امر منجر به یک تجربه عمیق تر ، نرم تر و احساسی تر می شود. همچنین برای افرادی که به تناسب اندام بیشتری نیاز دارند عالی است. هشت تنظیم قدرت بی صدا با صدای خفیف شروع می شود-برای گرم کردن عالی است-و نبض شدید ایجاد می کند.

  LELO
  ویبراتور قدرت
  گوپ ، 169 دلار

  خرید کن

 5. آنهایی که همچنین تحریک می کنند
  نقطه G شما

 6. Womanizer Womanizer Duo

  یکی از راههای رسیدن به ارگاسم ترکیبی: احساس مکیدن کلیت را با تحریک داخلی ترکیب کنید. برای این منظور ، برداشت Womanizer از ویبراتور خرگوش را در نظر بگیرید. سر بیرونی به شکل فنجان انتهای تپنده هوا است-سر که Womanizer به آن معروف است. سر دوم مخروطی از یک موتور ارتعاشی جداگانه برای ماساژ نقاط فشار داخلی روی دیواره جلوی واژن ، مانند نقطه G استفاده می کند. شدت هر سر را می توان مستقل از سر دیگر تنظیم کرد. و این بسیار ساده تر از تلاش برای اداره دو دستگاه به طور همزمان است.

  زن زن
  Womanizer Duo
  گوپ ، 219 دلار

  خرید کن

 7. LELO ENIGMA

  LELO Enigma با دهانی باریک ساخته شده است-شما می توانید از مکش کلیتورال شدیدتر و متمرکزتر از تحریک وسیع تری که از Sila دریافت می کنید انتظار داشته باشید-و یک سر داخلی که نقطه G را هدف قرار می دهد. به سرعت احساس ایجاد می کند. ابتدا سر تحریک کننده داخلی را داخل واژن خود قرار دهید ، سپس دهان خارجی را روی کلیتوریس قرار دهید. سر داخلی تعادل مناسبی بین حالت محکم و انعطاف پذیر دارد ، بنابراین موقعیت یابی مناسب آسان است و به طور همزمان با مکش کلیتورال دستگاه ، ارتعاش ایجاد می کند ، که احساس فوق العاده ای می کند. انیگما به راحتی در دست شما قرار می گیرد و بین ران های شما نیز بغل می شود.

  LELO
  معما
  گوپ ، 189 دلار

  به زودی