9 راه برای احساس برهنه شدن (و نگاه) بهتر

قهرمان

عکس از هدر هازن/پروژه مجوز

قدرت واقعی در احساس خوب در پوست خود وجود دارد. به همین دلیل است که بسیاری از ما این عمل را در پیش گرفته ایم که در سکوت صبح کمی وقت خود را با برهنه گذراندن بگذرانیم (این یک ترفند درخشان است که می تواند قوس کل روز را تغییر دهد – ما آن را از اریکا چیدی ، استاد خانواده یاد گرفتیم. پادکست گوپ و بنیانگذار و مدیرعامل برند بهداشت جنسی و باروری LOOM). استفاده از کرم بدن فوق العاده مرطوب کننده ، پوست برنزه مخملی ، گرمای مادون قرمز و حتی روغن معجزه آسا برای موهای ناحیه تناسلی نیز به همین ترتیب منطقی است. در اینجا ، راهنمای ما برای نرم کردن ، صاف کردن و درخشش خود از سر تا پا است.

1

برای درخشش کامل بدن لایه برداری کنید.

پوست مرده را بکشید تا تمام بدن شما فوراً صاف و نرم شود – اتفاقاً این امر همچنین می تواند به شما در بیرون آوردن از طوفان سر و بدن شما کمک کند. موهای کاملا متراکم روی این برس خشک مانند بهشت ​​روی پوست است. فشار کافی وارد کنید تا احساس نشاط ایجاد کند. مخصوصاً قبل از دوش گرفتن یا حمام کردن عالی است. هنگامی که زیر دوش هستید ، لایه برداری را عمیق کرده و رطوبت پوست را با این اسکراب نمک که با روغن های محافظ پوست چرخانده است ، تقویت کنید.

 1. برس خشک goop Beauty G.Tox Ultimate

  goop Beauty
  برس خشک G.Tox Ultimate
  خفن ، 20 دلار

  خرید کن

 2. اسکراب بدن goop Beauty G.Tox 5 Salt Detox

  goop Beauty
  اسکراب بدن G.Tox 5 Salt Detox
  خنده ، 40 دلار

  خرید کن

3

به خودت پا بده
قبل از خواب ماساژ دهید

این یک عادت است که قسم می خوریم روز بعد بهتر می شود – همچنین احساس فوق العاده ای است. ورز دادن پاشنه پا ، که به ندرت استراحت می کند ، بسیار عالی به نظر می رسد. همانطور که در بالا ذکر شد ، هیچ تکنیک خاصی وجود ندارد ، اما این کار را هنگامی که در رختخواب هستید انجام دهید تا بلند نشوید و روی زمین نلغزید. (هر چند این کرم به سرعت فرو می رود.)

 1. کرم پا

  کرم پا Lavido Thera-Intensive

  شسته
  کرم پا Thera-Intensive
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

5

عرق کردن آن می تواند بهتر از آرایش به نظر برسد.

افزایش انرژی و شستشوی سرزنده ای که از تمرینات شدید یا دور زدن در پارک می گیرید برای درخشش غیرقابل مقایسه است ، مانند عملیات حرارتی مانند سونا مادون قرمز. این پتو برای سونا یک راه حل درخشان در خانه است و حصیر مادون قرمز-که با میدان های الکترومغناطیسی پالسی طراحی شده و با کریستال لایه بندی شده است-برای یوگا ، ساواسانا و استراحت با لباس برهنه و انجام ماساژ خود توصیه شده توسط چیدی فوق العاده است.

 1. پتو سونا مادون قرمز V3

  دوز بالاتر
  پتو سونا مادون قرمز V3
  خفن ، 500 دلار

  خرید کن

 2. تشک مادون قرمز HigherDOSE

  دوز بالاتر
  حصیر مادون قرمز
  گوپ ، 995 دلار

  خرید کن

6

اگر موهای شما عالی به نظر می رسند ، عالی ، برهنه یا پوشیده به نظر می رسید.

موهای خود را با محصولات عالی تغذیه کنید و بلافاصله صاف تر ، کمتر وز و درخشان تر می شود. این ترکیب برنده از درمان های نرم کننده و جدا کننده برای همه بافتها ، از پیچ و مهره گرفته تا ظریف و صاف ، و حتی به بازسازی موهای آسیب دیده کمک می کند.

 1. درمان بهتر مو-بلافاصله

  سرم مو goop Beauty GOOPGLOW

  goop Beauty
  سرم مو GOOPGLOW Restore + Shine
  goop ، 48 دلار/44 دلار با اشتراک

  خرید کن

 2. ماساژ پوست سر ،
  شامپو نرم کننده مو

  شامپو اسکراب پوست سر goop Beauty G.Tox Himalayan Salt Scalp

  goop Beauty
  شامپو اسکراب پوست سر نمک هیمالیا G.Tox
  خنده ، 42 دلار

  خرید کن

 3. فوق العاده مرطوب کننده
  نرم کننده

  نرم کننده هیدراتاسیون ناموفق بود

  ناموفق
  نرم کننده هیدراتاسیون
  خنده ، 38 دلار

  خرید کن

8

به موهای ناحیه تناسلی خود محبت کنید.

این که آیا حال و هوای شما کاملاً بدون مو است یا مرتب و شکل گرفته است یا احساس می کنید بیشتر شبیه خودتان هستید ، این معجزات نظافت مو و بدن گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. روغن خز ، ترکیبی از مواد گیاهی نرم کننده ، موهای ناحیه شرمگاهی را ابریشمی می کند و همچنین حذف آن راحت تر است ، در حالی که بافت کرم تراشیده و مواد گیاهی مرطوب کننده باعث تراشیدن نزدیک و حداقل رشد می شود.

 1. روغن خز خز

  خز
  روغن خز
  گپ ، 46 دلار

  خرید کن

 2. تیغ FLAMINGO

  فلامینگو
  تیغ
  خنده ، 9 دلار

  خرید کن

 3. کرم اصلاح خز

  خز
  خمیر اصلاح
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن