مقایسه انواع ردیاب خودرو داخلی و خارجی – ردیاب خودرو کارمکس

دقت داشته باشید که هدف اصلی دستگاه ردیاب خودرو، مطلع کردن شما از موقعیت مکانی وسیله نقلیه در هر زمان است. اما باید توجه داشته باشید به هیچ وجه جی پی اس را نزدیک مخزن سوخت خودرو یا زیر اگزوز نصب نکنید، زیرا امواج دریافتی و گرمای بالایی که در این مناطق وجود دارد می تواند منجر به از کارافتادن جی پی اس یا مشکلات دیگری شود. جی پی اس ها از این طریق می توانند موقعیت دقیق جغرافیایی گوشی موبایل، خودرو و هر وسیله ای که GPS به آن متصل شده است را بر روی نقشه برای شما به نمایش بگذارد.

اولین ویژگی تکنولوژی بهترین جی پی اس در خودرو است که کار اصلی آن به دست آوردن موقعیت جغرافیایی خودرو میباشد. در مواقع ضروری نظیر گم شدن در جاده، تصادف در نقاط دوردست جاده، پنچر شدن لاستیک خودرو در مسیرهای کم تردد جاده ای، به کمک سرویس اضطراری که در اکثر ردیاب ها و GPS خودرو تعبیه شده ، به سرعت از شرایط پر اضطراب و پر خطر رهایی یابید. هدف اصلی استفاده از GPS خودرو همین موضوع است. اگرچه برخی ردیابها در بازار هستند که تنها خودرو را دریابی میکنند و بیشتر توسط افرادی مورد استفاده قرار میگیرند که تنها تعیین موقعیت مکانی و جغرافیای خودرو برای آنها اهمیت دارد.

برای مثال در اورژانس و آتشنشانیها میتوان مدیریت لازم برای به دست آوردن موقعیت هر یک از این خودروها و شرایط لحظهای آنها را انجام داد.نمونهی دیگر میتوان به آژانسهای پیشرفتهی امروزی، خودروهای کرایهای و سازمانهای اتوبوسرانی نیز اشاره کرد که با کمک گرفتن از همین تکنولوژی توانستهاند تا مدیریت ناوگان در حال گردش را به راحتی به دست gps خودرو انواع گیرند. شما میتوانید با مراجعه به یک فرد متخصص در زمینه نصب جی پی اس، برای همیشه از دردسر تامین شارژ دستگاه، خلاص شوید.

اگر تصادفی صورت بگیرد یا ردیاب از خودرو شما جدا شود با خبر خواهید شد .اگر در نقاط کور یا بدون سیگنال ورود کنید نقاط را در خود ذخیره میکند و پس از آنتن دهی لوکیشن این نقاط را برای شما ارسال میکند .به راحتی ماشین خود را امانت دهید و نگران مسافت و سرعت طی شده نباشید . چون ردیاب دلتا قابلیت ردیابی و دزدگیر ماهواره ای خودرو را دارد. ردیاب خودرو نیز یکی از بهترین ابزار های بشر بوده و هست که امکان ردیابی و مسیر یابی به خودروی شما میدهد که نگران سرقت خودرو نباشید .